Rodzinie Zdzisława Piętki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2011
Nowa Trybuna Opolska
Losem naszym jest rozstanie. Nadzieją Ponowne spotkanie Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ZDZISŁAWA PIĘTKI byłego Dyrektora Oddziału Okręgowego Związku Spółdzielni Spożywców w Opolu, byłego Prezesa Zarządu WSS „Społem”, byłego Przewodniczącego Rady Nadzorczej „Społem” PSS w Opolu, propagatora społemowskiego ruchu spółdzielczego. Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego składają: Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Opolu
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i bliskim z powodu śmierci mgr Zdzisława Piętki Przewodniczącego Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Opolu w latach 1971 1973 składa Wojewoda Opolski Ryszard Wilczyński
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia