Elżbiecie Ławickiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2013
Głos Wielkopolski
Pani
Elżbiecie Ławickiej
wyrazy głębokiego żalu i współczucia
z powodu śmierci
Męża
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd, Rada Osiedla Pod Lipami,
Kierownictwo Osiedla Pod Lipami oraz pracownicy
Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia