Magdalena Walczak
This was published in the following publications on 05.05.2010:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 05.05.2010:
Głos Koszaliński
Z wielkim bólem i żalem żegnamy wspaniałego człowieka, opiekuna i przyjaciela ludzi Panią Magdalenę Walczak Dyrektora Zespołu Szkół "Słoneczko" w Kołobrzegu Bliskim przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia Alicja Kęszycka z rodzina i pracownicy sklepu "Bursztynek"
End of content
No more pages to load
znajoma
16yrs