śp. ELŻBIETY KONIECZNEJ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.09.2013
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.09.2013
Express Bydgoski
"Nikt nie jest przygotowany na smutek, lecz świadomość, że w pobliżu są ludzie gotowi nieść pomoc, pomaga znieść ból i cierpienie spowodowane odejściem drogiej osoby"
PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ
Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, życzliwości i pomocy w tych trudnych chwilach oraz uczestniczyli we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej
śp. ELŻBIETY KONIECZNEJ
Rodzinie, przyjaciołom a szczególnie: Grażynie i Markowi Dziedzicom, Halinie Mańkowskiej, Jolancie Reszkowskiej i Hannie Bobis-Wietrzykowskiej oraz ks. M. Gutmajerowi, A. Kozakowskiemu, J.Rusnak, J.Antkowiakowi oraz
Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji III LO, społeczności uczniowskiej, za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty
składają Grażyna i Gerard Czajkowscy, Sylwia Kudrycka i Andrzej Konieczny
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia