Elżbieta Petz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2014
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2014
Echo Dnia
Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy naszą Koleżankę Elżbietę Petz, wieloletniego pracownika Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach, która odeszła 22 stycznia 2014 roku. Elu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci. Rodzinie i najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrekcja i Pracownicy Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wiesław Chachaj
12 l
Barbara Szlufik
12 l