JERZY PAPRZYCKI
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.01.2014
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.01.2014
Express Bydgoski
Podziękowanie Panu dr. n. med. Grzegorzowi Pulkowskiemu Ordynatorowi Oddziału Klinicznego Chorób Naczyń i
Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy oraz pozostałym Lekarzom i Personelowi medycznemu tego Oddziału,
a także Pani docent dr hab. Marii Kłopockiej za okazaną nam pomoc, profesjonalną opiekę, życzliwość i pełne zaangażowanie w trudnych dla nas chwilach związanych z chorobą naszego Męża i Ojca
śp. JERZEGO PAPRZYCKIEGO
Wyrazy wdzięczności i podziękowania składają
Żona i Córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia