Wiesława Muszyńska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2014
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2014
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 16.07.2014 r. zmarła moja kochana Siostra, Szwagierka, Ciocia, Kuzynka i Siostrzenica
śp. Wiesława Muszyńska
z domu Rogowska
lat 56
Pogrzeb odbędzie się 23.07.2014 r. (środa) o godzinie 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
3 d
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
4 d
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
5 d
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
6 d
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
1 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
1 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
1 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
1 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
1 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
1 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
1 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
2 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
2 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
2 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
2 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
2 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
2 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
2 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
3 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
3 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
3 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
3 tyg.
Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU!!!!
3 tyg.
SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!
3 tyg.