Z głębokim żalem żegnamy nasze
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.09.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.09.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem żegnamy naszego Szefa śp. Antoniego SZYDEŁKO odszedł człowiek bardzo nam bliski, niezawodny Przyjaciel, czuły na sprawy ludzkie Najbliższym serdeczne wyrazy współczucia składają pracownicy firmy "GRUNT"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia