Tadeusz Sajdak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.04.2014
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.04.2014
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
w dniu 30 marca 2014 roku
zmarł nagle
Ś † P
Tadeusz Sajdak
nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
Żył 85 lat.
Msza święta zostanie odprawiona 4 kwietnia 2014 roku
o godz. 10.30 w kościele pw. św. Trójcy na Dębcu.
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 4 kwietnia 2014 roku,
o godz. 12.00 na cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu.
W żalu i smutku pogrążona
Rodzina
Mira, Jarek, Joanna i Małgosia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia