Pani doktor Barbary Miś - Hynek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2013
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2013
Express Bydgoski
"Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - zostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu"
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani doktor Barbary Miś - Hynek
naszej wspaniałej i niezapomnianej Koleżanki, Człowieka o wielkim sercu i dobroci. Szczere wyrazy współczucia i słowa otuchy dla Najbliższych
składają koleżanki i koledzy z Klinicznego Zakładu Radiologii Lekarskiej 10 WSK z Polikliniką
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
xxx
3 l
Hania i Zdzisław
11 l
Zygmunt Pisarczyk
12 l
Elżbieta Kokorzycka
12 l