Tomasz Jabłecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2014
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2014
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci
śp.
Tomasza Jabłeckiego
mojego przyjaciela, dobrego, serdecznego Człowieka.
Rodzinie i Bliskim
składam
wyrazy głębokiego współczucia.
Burmistrz Gminy Stęszew
Włodzimierz Pinczak
Podziękowanie
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej
i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
śp.
Tomasza Jabłeckiego
składają
Żona z Synami, Ojciec, Siostry i Teściowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia