Edward Roszyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2013
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 11.07.2013 r. odszedł
od nas nasz kochany Brat, Szwagier i Wujek
Ś+P Edward Roszyk
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 16.07.2013 r. o godz. 13.00 w kościele pw. św .Antoniego na Starołęce. Pogrzeb po mszy na miejscowym cmentarzu.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia