Krzysztof Polak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.10.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.10.2013
Gazeta Pomorska
"NON OMNIS MORIAR" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 października 2013 r. zmarł nasz Przyjaciel i Wujek Śp. KRZYSZTOF POLAK Żonie Hannie i dzieciom Piotrowi, Pawłowi i Kindze wyrazy współczucia składają Małgorzata i Henryk Kurowscy oraz Madzia, Waldek i Władek.
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.10.2013 r. zmarł mój Kochany Mąż i Nasz Kochany Tatuś Śp. KRZYSZTOF POLAK LAT 55 Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 25.10.2013 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego przy ulicy 800-lecia w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ulicy Libelta w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Żona z Dziećmi.
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego serdecznego Kolegi i skarbnika Krzysia Polaka. Wyrazy współczucia Żonie Hannie, Dzieciom i Rodzinie składają Członkowie Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
"Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci żywych" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.10.2013 r. zmarł nasz Kochany Kuzyn Śp. KRZYSZTOF POLAK LAT 55 Pogrążona w smutku Rodzina Jarzyńskich, Dworczyńskich i Wołyńskich z dziećmi.
PODZIĘKOWANIE Wszystkim,którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,okazali wiele serca i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Krzysztofa Polaka Ks.proboszczowi Pawłowi Kowalskiemu,ks.kanonikowi Antoniemu Balcerzakowi, ks.proboszczowi Romanowi Szuldze,rodzinie,przyjaciołom,znajomym,sąsiadom, członkom Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im.Marii Konopnickiej w Inowrocławiu,koleżankom i kolegom z klasy IVc rocznik 1977 II LO im.Marii Konopnickiej,Wójtowi gminy Inowrocław i pracownikom Urzędu Gminy, przewodniczącemu Rady Gminy,radnym i sołtysom Gminy Inowrocław za modlitwę, pamięć,złożone wieńce i kwiaty,zamówione intencje mszalne oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,MEMORIA" pana Waldemara Wójcika za profesjonalną obsługę serdeczne ,,Bóg zapłać" składa ŻONA z DZIEĆMI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Gość
3 l
Gość
3 l
Magda Kasprzak
6 l
9 l
10 l
10 l
Ku pamięci Gosia M
11 l
spoczywaj w pokoju M.M.
11 l
Waldemar M.
12 l
Paulina Pniewska
12 l
Paulina Pniewska
12 l
Grażyna
12 l
WG
12 l
Andrzej S.
12 l
Śpij w pokoju
12 l
Maria
12 l
Znajoma
12 l
spoczywaj w pokoju J.K.
12 l
kuzynka Kasia z rodzina
12 l
Karolina Złamańska-Jabłońska
12 l
Karolina Złamańska-Jabłońska
12 l
DAMAIN SZCZESIAK pracownik gmi
12 l
DAMAIN SZCZESIAK pracownik gmi
12 l
Elzbieta
12 l