Jerzy Malara
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2013
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2013
Dziennik Zachodni
Wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci
śp.
Jerzego Malary
byłego Wiceministra Górnictwa i Energetyki,
Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach
Rodzinie Zmarłego
składa
Zarząd Związku Pracodawców
Górnictwa Węgla Kamiennego
w Katowicach
W dniu 16.11.2013 r. zmarł nagle w wieku 85 lat
nasz Przyjaciel, Człowiek szlachetny, prawy,
którego na zawsze zachowamy w naszej pamięci
mgr inż. Jerzy Malara
Długoletni były: dyrektor kopalni, wiceminister Ministerstwa Górnictwa i Energetyki,
prezes Wyższego Urzędu Górniczego.
Żonie Zmarłego
szczere wyrazy współczucia z powodu śmierci Męża
składa grono przyjaciół:
Z. Messner, A. Bąbczyński, St. Gąsior, J. Kozdraś, A. Moszczyński, J. Ramel. M. Wcisło, M. Zadrożny
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jerzego Malary
emerytowanego Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego
Rodzinie Zmarłego
przekazujemy wyrazy szczerego współczucia
Kierownictwo i pracownicy Wyższego Urzędu Górniczego
oraz okręgowych urzędów górniczych
Rodzinie i najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Jerzego Malary
byłego Wiceministra Gospodarki i Energetyki,
Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego
składają
Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy
Kompanii Węglowej SA
„Rodzimy się i odchodzimy , ale zostaje po nas ślad”
Z głębokim żalem zawiadamiamy , że w dniu 16 listopada 2013 roku
w wieku 85 lat zmarł nagle nasz ukochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadziuś
mgr inż. górniczy
JERZY MALARA
były Wiceminister Górnictwa i Energetyki
i były Prezes Wyższego Urzędu Górniczego.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę dnia 20 listopada 2013 roku
o godzinie 10.30 w Katowicach-Brynowie w Kościele Parafialnym
przy ul. Gawronów 20, Msza Święta o godzinie 11.00.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu w Katowicach
przy ulicy Sienkiewicza,
o czym zawiadamiają pogrążeni w żałobie
Żona , Syn z Synową i Wnuk
„Odszedł od nas człowiek kochany, dobry, mądry i szlachetny”
Wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych i okazali nam
pomoc, wzruszające dowody pamięci i dzielili z nami smutek i żal po śmierci
śp.
JERZEGO MALARY
Przyjaciołom, Współpracownikom, Sąsiadom, Znajomym, a także licznym
Delegacjom Górniczym z województwa śląskiego i całego kraju
najserdeczniejsze podziękowania
składają
Żona, Syn, Synowa i Wnuk
„Nie umiera ten, kto twa w pamięci żywych”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 16 listopada 2013 roku zmarł
mgr inż. Jerzy Malara
Wieloletni Redaktor Naczelny (1975-2005)
oraz od 2009 roku Sekretarz Rady Naukowej
czasopisma Przegląd Górniczy.
Z wielkim smutkiem żegnamy naszego wspaniałego Kolegę,
którego mądrość i prawość zawsze będzie wzorem.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają
Redaktor Naczelny, Komitet Redakcyjny
oraz Rada Naukowa Przeglądu Górniczego
Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom
śp.
Jerzego Malary
byłego Wiceministra górnictwa, Prezesa WUG, Prezesa SITG
wyrazy najgłębszego współczucia
składają
Zarząd i Pracownicy
Katowickiego Holdingu Węglowego SA
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jerzego Malary
wieloletniego dyrektora kopalni Generał Zawadzki w Dąbrowie Górniczej,
byłego wiceministra górnictwa i energetyki,
prezesa Wyższego Urzędu Górniczego,
wspaniałego Człowieka oddanego służbie Drugim.
Wszystkim Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Zbigniew Podraza
Prezydent Dąbrowy Górniczej
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca Rady Miejskiej
Z głębokim smutkiem żegnam
Jerzego Malarę
byłego Wiceministra Górnictwa i Energetyki,
byłego Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego
Rodzinie Zmarłego
przekazuję
szczere wyrazy współczucia.
Adam Gierek
poseł do Parlamentu Europejskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
jadwiga mikler
12 l