Andrzej Orzeł
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2014
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2014
Dziennik Bałtycki
Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość
o śmierci
Andrzeja Orła
długoletniego dyrektora administracyjnego
Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
Rodzinie, Najbliższym i Przyjaciołom
składam głębokie wyrazy współczucia.
Paweł Adamowicz
Prezydent Miasta Gdańska
Z żalem zawiadamiamy, że niespodziewanie odszedł od nas
wieloletni zastępca Dyrektora Naczelnego Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Andrzej Orzeł
wielce zasłużony dla Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.
Odszedł od nas Człowiek wielkiego serca,
Człowiek dobry i prawy,
na którym zawsze mogłem polegać.
Cząstka Jego została również w nowych obiektach Filharmonii.
Zawsze będziemy wspominali Go jako bardzo zasłużonego
nie tylko dla naszej Instytucji,
ale dla wszystkich, w których piastował wysokie stanowiska.
Ze smutkiem informuje
Prof. Roman Perucki
Dyrektor Naczelny
wraz z zespołem pracowników PFB
Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas
ŚP
Andrzej Orzeł
wieloletni zastępca Dyrektora Naczelnego
Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Bliscy Zmarłego
zechcą przyjąć wyrazy współczucia.
Adam Orzechowski
wraz z Zespołem Teatru Wybrzeże
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Andrzeja Orła
W latach 1993-1996 w Teatrze Muzycznym w Gdyni
pełnił funkcję Z-cy Dyrektora ds. Technicznych.
Człowiek wielkiego serca, pełen radości życia, życzliwości i humoru.
Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 11 kwietnia 2014 roku
o godz. 10.00 w kościele pw. Dobrego Pasterza w Gdyni-Cisowa.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30
na cmentarzu parafialnym Gdynia-Leszczynki.
Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrekcja i Zespół
Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
aw
12 l
Requiescat in pace K.Pawlak
12 l