Jolanta Jachim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2010
Głos Wielkopolski
Wyrazy szacunku, przyjaźni i wdzięczności płynącej prosto z serca
WSZYSTKIM
którzy wspierali w trudnych chwilach, służyli pomocą, okazali wiele
życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i uroczystościach pogrzebowych
ś + p
Jolanty Jachim
składa
Piotr
„To przecież takie proste, wątpliwości nie ma,
wiadomo miłość na śmierć nie umiera”
(ks. Jan Twardowski)
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 31 grudnia 2009 roku odeszła od nas
ś+p
asp. szt. Jolanta Jachim
Przyjaciółka, koleżanka, na której zawsze mogliśmy polegać.
Prawy człowiek, pełen miłości i dobroci.
Jolka
Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci
i w naszych sercach.
Rodzinie Zmarłej wyrazy współczucia składają
Kierownictwo, Koleżanki i Koledzy
Wydziału Zaopatrzenia Komendy Wojewódzkiej
Policji w Poznaniu
Przestało bić Twoje ukochane serce.
Spoczęły Twoje pracowite ręce.
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 31.12.2009 roku odeszła
moja ukochana
ś + p
Jolanta Jachim
lat 49
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 7.1.2010 r.
o godzinie 12.00 w kościele św. Ducha w Pobiedziskach.
Pogrzeb bezpośrednio po mszy św. na cmentarzu parafialnym.
W smutku pogrążony
Piotr
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
Beata
16 l
Paulina
16 l