Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Wandy Tołodzieckiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2013
Gazeta Pomorska
Podziękowania Pragniemy podziękować wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, oraz uczestniczyli we Mszy Św. i ceremonii pogrzebowej Śp. Wandy Tołodzieckiej rodzinie, ks. Proboszczowi, ks. Mariuszowi, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, delegacjom. Dziękujemy za modlitwę, intencje mszalne, wyrazy współczucia, złożone wieńce i kwiaty Składa Burmistrz Miasta Nieszawy z rodziną bliższą i dalszą
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia