mgr inż. architekt Bogdan Wedemski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas mgr inż. architekt Bogdan Wedemski Zasłużony Obywatel Miasta Opola, wybitny i czynny architekt, Radny Miasta Opola I i II kadencji, Przewodniczący Komisji Rozwoju Miasta, Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska, członek Komisji spoza Rady III kadencji. Do ostatniej chwili pełnił funkcję Mistrza Kapituły Wyróżnień Honorowych w Radzie Miasta Opola. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 30 stycznia 2010r. o godz. 12.00 -wystawienie zwłok w kaplicy cmentarnej, wyprowadzenie zwłok nastąpi o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Opolu -Półwsi. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają: Ryszard Zembaczyński Prezydent Miasta Opola, Dariusz Smagała Przewodniczący Rady Miasta Opola oraz Radni Miasta Opola
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
zbigniew szmyt
13 l
Maria Smolarska
15 l
Maria Smolarska
16 l
Lucja Hasiak
16 l