Tomasz Homa

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2014
Dziennik Polski

Odszedł do Pana
Człowiek Dużego Formatu

ŚP
dr n. med. Tomasz Homa

Niedościgniony wzór
Prawości, Dobroci, Mądrości

Najdzielniejszy z dzielnych
w walce z chorobą.

Żegnamy Cię z wielkim żalem, Tomku.

Halinka i Mariusz
Grażyna i Zbyszek

Najbliższym
składamy wyrazy współczucia.

Plaża

Ze szczerym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

dr. n. med. Tomasza Homy

wspaniałego lekarza i człowieka.
Mimo walki z chorobą, do ostatnich chwil pomagał chorym.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Przyjaciele z Medycyny Praktycznej

W dniu 1 lutego 2014 roku zmarł
nasz Ukochany Syn, Mąż, Tata i Przyjaciel

ŚP.
dr med. Tomasz Homa
1961 - 2014

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek,
10 lutego 2014 r., o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców.

Pogrążona w smutku i żałobie
Rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Zamiast kwiatów prosimy składać datki u wolontariuszy Hospicjum Św. Łazarza.

Podziękowanie

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom
uczestniczącym w ostatniej drodze
Naszego Kochanego Syna, Męża i Taty

śp.
dr. med. Tomasza Homy

Szczerze dziękujemy za ciepłe, płynące z serca słowa wypowiedziane nad Jego grobem,
pełne życzliwości i otuchy.

Prosimy o pamięć o Nim i modlitwę w Jego intencji.

Najbliżsi

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego Przyjaciela

dr. n. med. Tomasza Homę

Był wybitnym Lekarzem, w pełni oddanym Pacjentkom.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy szczerego żalu.

Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie wraz z Zespołem

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Dr. n. med. Tomasza Homy

Aktywnego Członka Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Wieloletniego pracownika Katedry Ginekologii i Położnictwa.

Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Przewodniczący i Zarząd
Małopolskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Dla
Przyjaciela i Lekarza

Śp. Tomka Homy

Ostatnie Podziękowanie

Trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze długo powinien być z nami - dlatego nazywamy to ostatnim podziękowaniem dla Naszego Kochanego Tomka - nieodżałowanego, najlepszego Przyjaciela, Ojca Chrzestnego naszego starszego synka.
Dziękujemy Ci, Tomku, za wszystko. Dziękujemy za Twoją opiekuńczość i oddanie. Byłeś dla nas oparciem i ostoją w najważniejszych chwilach naszego życia - i towarzyszyłeś w nich przez wiele, wiele lat - oddając nam bezinteresownie swój czas, wiedzę i emocje. Kochałeś swój zawód, byłeś niemal bez reszty oddany innym potrzebującym Cię ludziom, ale w swoim zapracowanym życiu ZAWSZE znajdowałeś czas dla naszej rodziny. Każdego dnia toczyłeś niewyobrażalnie heroiczną walkę z nieuleczalną chorobą, znosząc wszystkie cierpienia z pogodą ducha, uśmiechem i niebywałą wolą życia - wiedziałeś, jak bardzo byłeś nam wszystkim potrzebny.
Ponad 11 lat temu sprawiłeś, że na świecie pojawił się nasz synek, a potem dwoje następnych - dzieląc z nami radość ich narodzin. Dziś brakować nam będzie Ciebie, Twojej odwagi, poczucia humoru, siły, cierpliwości - wszystkiego, co sprawia, że byłeś wyjątkowym Człowiekiem i Lekarzem. Wielkim szczęściem i wyróżnieniem było móc spotkać Cię w naszym życiu... dlatego NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH...

Ewa, Jerzy, Twój Adaś, Jerzyk jr, Zuzia Sadowscy i Dusia

Serdecznie przepraszam Bliskich Zmarłego

śp.
dr. med. Tomasza Homy

za opublikowanie nekrologu na łamach Dziennika Polskiego
w terminie niezgodnym z życzeniem Rodziny.

Z mojej winy nekrolog ukazał się w sobotę 8 lutego zamiast w piątek 7 lutego.

Kazimiera Dużyk

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki wspaniały człowiek, lekarz, niezwykła osobowość.

pacjentka Sonia


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie miałam pojęcia...

Pacjentka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>(*)</p>

Kasia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będziemy pamiętać Pana Doktora(*)</p>

BeataL.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
za mlody Boze


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy Doktorze. Dziękuje za wszystko. Trudno znaleźć kogoś, kto Pana zastąpi.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(*)


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ela tais nie zapominam


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ela tais


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ela


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(*) Pamietamy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały lekarz,​cudowny człowiek - dziękujemy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara L


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Izabella K.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna pacjentka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EDYTA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka K


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

as as


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jola-nie zdążyłam


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika i Mateusz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata C.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DOROTA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lidia


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia