Stefania Giezek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2013
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stefanii Giezek
wieloletniego zasłużonego pracownika Motozbytu i Polmozbytu.
Pogrążonej w żałobie
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek 30 sierpnia 2013 r. o godz. 10.40
na Miłostowie od ul. Gnieźnieńskiej.
Zarząd i pracownicy
PM POL-CAR sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia