Adam Stawczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2008
Gazeta Lubuska
Z wielkim bólem i smutkiem oraz w poczuciu niepowetowanej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Dyrektora ADAMA STAWCZYKA Rodzinie wyrazy szczerego współczucia i żalu składają byli pracownicy Żagańskiego Pałacu Kultury Będzie nam Go wszystkim brakowało
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami" Z ogromnym smutkiem żegnamy Adama Stawczyka Radnego Miasta Żagań, byłego dyrektora Żagańskiego Pałacu Kultury, wybitnego regionalistę, zasłużonego dla naszego miasta i kultury, wspaniałego człowieka i przyjaciela Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia Sławek Kowal Burmistrz Miasta Żagań oraz Pracownicy Urzędu Miasta
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wanda luczak mulczynska
14 l