Zdzisław Szyda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2009
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2009
Express Ilustrowany
Jesteśmy głęboko zasmuceni śmiercią wyjątkowej postaci, współtwórcy łódzkiej energetyki
Zdzisława Szydy
wieloletniego dyrektora Zespołu Elektrociepłowni w Łodzi
W Zmarłym tracimy człowieka darzonego ogromnym szacunkiem, wspaniałego przełożonego, pełnego życzliwości, ciepła i tolerancji wobec pracowników. Przez wiele lat był nie tylko wysokiej klasy menedżerem i specjalistą, ale także wychowawcą kilku pokoleń energetyków i ciepłowników, wśród których budzi podziw i uznanie.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i pracownicy Dalkii Łódź SA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Znajomy z Chojen
14 l
Kazimierz Rzepkowski
15 l
Andrzej Boroń
16 l
Wiesława Łuczyńska
16 l