Adam Stawczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2008
Gazeta Lubuska
"Wówczas dopiero będziemy szczęśliwi, kiedy uświadomimy sobie swoją rolę, choćby najskromniejszą. Wówczas dopiero będziemy mogli żyć w spokoju i umrzeć w spokoju, gdyż to, co daje sens życiu, daje także sens śmierci". Antoine de Saint-Exupery Pozostawieni w wielkim smutku i żalu zawiadamiamy, iż dnia 20 grudnia 2008 roku odszedł od nas na zawsze śp. ADAM STAWCZYK Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 23 grudnia 2008 roku, o godz. 14.00 na cmentarzu w Lesznie Górnym. Pogrążona w żałobie rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
17 l
Maria 29.12. 2008 r.
17 l