Władysława Kaźmierczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2010
Tygodnik Wągrowiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2010
Tygodnik Wągrowiecki
Pani mgr Monice Bielawskiej, pracownikom ,,Domu Pogrzebowego Bielawscy" w Wągrowcu serdeczne podziękowanie za troskę i pomoc, bezinteresowne zaangażowanie w Ostatnim Pożegnaniu. Szczególne podziękowanie ks. proboszczowi Zbigniewowi Szykowi z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wągrowcu.
Rodzinie, znajomym, sąsiadom, delegacjom za wspieranie nas w trudnych dla nas chwilach i udział w Ostatnim Pożegnaniu naszej Kochanej Mamy, Teściowej, Babci i Prababci
ŚP. Władysławy Kaźmierczak
składa
w smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia