Sylwia Łabuda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.06.2013
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.06.2013
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła
Pani
Sylwia Łabuda
długoletni pracownik Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.
W pamięci pozostanie jako dobry fachowiec, życzliwa koleżanka,
oddana sprawom miasta Łodzi i Zarządu, z którym związała swoją drogę zawodową.
Na zawsze zostanie w naszych sercach.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja Zarządu Dróg i Transportu,
Koleżanki i Koledzy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia