JADWIGA WAŁEJKO
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.09.2013
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.09.2013
Gazeta Lubuska
Z wielkim bólem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Drogiej Pani Doktor JADWIGI WAŁEJKO. Jesteśmy dziś pogrążeni w głębokiej refleksji nad tajemnicą jej wspaniałego życia i cichej śmierci. Zawsze była oddana pacjentom, służyła swą wiedzą i wspierała zwyczajną ludzką życzliwością. Żegnamy wspaniałego człowieka i ostatniego z Lekarzy starej, dobrej szkoły. Jesteśmy dumni, że było nam dane Panią poznać i pracować z Panią, Pani Doktor . Dyrektor i pracownicy ALDEMED Centrum Medyczne w Zielonej Górze
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 września 2013r. odeszła od nas nasza najukochańsza MAMA, TEŚCIOWA i BABCIA DOKTOR śp. JADWIGA WAŁEJKO Pogrzeb odbędzie się 7 września 2013r. o godz. 10:40 na cmentarzu (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze, wystawienie ciała w kaplicy o godz. 10:10 Pogrążona w żałobie rodzina. Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz.7:30 w kościele pw. Św. Urbana.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna Walicka z rodziną
11 l
Józek Godlewski
12 l
Józek Godlewski
12 l
Z WYRAZAMI SZCUNKU
12 l
Barbara Sz.
12 l
Marian
12 l
zielonogórzanka
12 l
Z ogromną wdzięcznością-Iwona
12 l