Waldemar Godka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2009
Gazeta Pomorska
Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla na chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie śp. WALDEMARA GODKA a w szczególności ks. Sławomirowi Brząkale, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym delegacjom, koleżankom i kolegom z PKO BP i sklepu Komfort. Szczególne podziękowania dla kolegów i koleżanek oraz przyjaciół ze Straży Miejskiej w Inowrocławiu, wychowawczyni, koleżankom i kolegom z klasy IV a Technikum Budowlanego, oraz klasy II a Liceum im. Jana Kasprowicza za modlitwę, intencje mszalne, wieńce i kwiaty, Zakładowi Pogrzebowemu "Sacrum" za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej serdeczne podziękowania "Bóg zapłać" składają GRAŻYNA, DARIA i ADRIAN
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia