Tomasz Nowicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.06.2013
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.06.2013
Gazeta Lubuska
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy do wiadomości informację o śmierci wieloletniego pracownika Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego Pana TOMASZA NOWICKIEGO. To ogromna strata, odszedł ceniony pracownik, kierownik dyrektor. Był szanowaną, cenioną i lubianą osobą, która swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieliła się z innymi pracownikami. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci! Na ręce pogrążonej w żalu rodziny składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Wojewoda Lubuski Jerzy Ostrouch wraz z pracownikami Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
AK
12 l
Hanna Ptejko OPS N.Miasteczko
12 l
e.
12 l
Ja
12 l
PATRYCJA FINSTER
12 l
Piotr
12 l
Agnieszka
12 l
Krzysztof
12 l