Marek Mikołajczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 23 lutego 2010 roku zginął na stanowisku pracy
górnik
Marek Mikołajczak
pracownik "ALPEX” PBG sp. z o.o.
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Zmarłego
składają
Kierownictwo Spółki, Koledzy i Współpracownicy
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Bytomiu w dniu 26 lutego 2010 roku: godzina 7.30 masz święta w kościele pw. św. Jacka przy ulicy Witczaka, wyprowadzenie zwłok z Domu Pogrzebowego przy ulicy Piekarskiej na cmentarz przy ulicy Staffa o godz. 13.00.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa Maria
16 l
pracownicy polalpeks csm sever
16 l