Marian Chlebica
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.08.2013
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.08.2013
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Mariana Chlebicy
wieloletniego naczelnika Wydziału Komunikacji
Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej,
kompetentnego Samorządowca, wspaniałego Kolegi, dobrego Człowieka
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia
Zbigniew Podraza
Prezydent Dąbrowy Górniczej
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca Rady Miejskiej
Pracownicy Urzędu Miejskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia