Jerzy Lompe nie żyje

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2013
Nowiny

Jerzy Lompe nie żyje! Na całą podkarpacką piłkę spadł bolesny cios. Jurka Lompe, wielkiego Przyjaciela piłki i ludzi nie ma już wśród nas. Niemożnością jest znaleźć słowa jakiejkolwiek pociechy w obliczu tragedii jaka miała miejsce. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Wszystkich bliskich prosimy o przyjęcie wyrazów najszczerszego współczucia. Przyjaciele z Podkarpackiego ZPN *** Jurku, zawsze byłeś dla mnie najlepszym Przyjacielem. Przez całe swoje życie dbałeś o dobro piłki, wspierałeś w trudnościach zawodników i działaczy. Nie mogę się pogodzić z myślą, że nie ma Ciebie wśród nas. Nie da się nigdy zapomnieć o Człowieku, który tak bardzo kochał sport i ludzi. Jurku! Ile chciałbym Ci teraz powiedzieć, a nie mogę tego zrobić. Gdzieś w głębi duszy mam taką nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy i będziemy mieć obaj dużo czasu na wspólne rozmowy. Byłeś dobrym człowiekiem, niezwykle oddanym i pełnym poświęcenia. I takim z pewnością pozostaniesz nie tylko w mojej pamięci. Kazimierz Greń

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia