Aleksander Falbierski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2013
Głos Wielkopolski
Serdeczne podziękowanie
wszystkim, którzy wspierali nas w tych bolesnych chwilach:
Księdzu Romanowi Poźniakowi
Proboszczowi Parafii pw. M.B.W. w Puszczykowie
Ojcu Sławomirowi Smyk
Proboszczowi Parafii św. Józefa w Puszczykówku
Ojcu Franciszkowi Oraczowi
ze Zgromadzenia Ducha Świętego w Bydgoszczy
Księdzu Ryszardowi Bucholc
Z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej w Puszczykowie
Księdzu Łukaszowi Rucińskiemu
Z Parafii św. Mikołaja w Mosinie
Braciom z Zakonu Braci Serca Jezusowego w Puszczykowie
Siostrom Zakonnym z Puszczykowa
Panu Organiście, Pani Natalii, Ministrantom i Pracownikom Kościoła
Burmistrzowi, Radzie Miasta, Pracownikom Urzędu Miejskiego w Puszczykowie
Burmistrzowi, Radzie Miasta, Pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Mosina
Pocztom Sztandarowym i Delegacjom:
Zarządu Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy z Poznania
Koła Pszczelarzy Mosina-Puszczykowo
Koła Pszczelarzy ze Stęszewa i Śremu
Koła Łowieckiego „Żbik” z Mosiny
Pracownikom POL-CAR z Poznania
Pracownikom Szkół i Przedszkoli z Puszczykowa
Koleżankom i Kolegom ze Związku Emerytów
Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym
Ordynatorowi, Lekarzom, Personelowi Szpitala im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego w Puszczykowie
Firmom, Instytucjom, Urzędom i Związkom
Za modlitwę, msze św., kwiaty, udział w uroczystości pogrzebowej
NASZEGO UKOCHANEGO OJCA I DZIADKA
Ś.+ P.
ALEKSANDRA FALBIERSKIEGO
Serdeczne podziękowania
składa
Córka Małgorzata z Rodziną
„Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci żywych”
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś + P
Aleksandra Falbierskiego
Wieloletniego Prezesa Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Poznaniu
– Koła Mosina-Puszczykowo
Wspaniały człowiek,
zawsze służący wiedzą i doświadczeniem.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składa
Burmistrz Gminy Mosina
Zofia Springer
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mosinie
Choć odszedłeś cicho
Pozostawiając ból i cierpienie
Twoje serce ciągle bije
Gdyż w naszej pamięci żyjesz.
Z sercem pełnym żalu zawiadamiamy,
że dnia 2 września 2013 roku odszedł do Pana
Nasz ukochany Dziadek
ś+ p
Aleksander Falbierski
Dziadku, zapamiętamy Cię pogodnego, wesołego i uśmiechniętego.
Pogrążeni w smutku
Wnuki Nina i Adam z Tatą Waldemarem
Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci wspaniałego kolegi i przyjaciela
śp.
Aleksandra Falbierskiego
wieloletniego, pełniącego odpowiedzialne funkcje kierownicze, wybitnego
pracownika TOS-u, Polmozbytu i Pol-Caru,
Pogrążonej w żałobie
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 7 września 2013 r., o godzinie 12.00
w kościele pw. Matki Bożej Wniebowziętej w Puszczykowie przy ul. Kościelnej 1.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się po mszy św.
na cmentarzu parafialnym w Puszczykowie.
Zarząd i pracownicy
PM POL-CAR Sp. z o.o.
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Aleksandra Falbierskiego
wieloletniego prezesa
Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Poznaniu
– Koła Mosina-Puszczykowo
Odszedł wyjątkowy człowiek, zawsze służący wiedzą i doświadczeniem.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają
Burmistrz Miasta Puszczykowa Andrzej Balcerek
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Zuzia z rodzicami
11 l
Roman Rybarczyk
12 l
Waldek
12 l
ewa nawrocka
12 l