Agnieszka Wojtala
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2013
Pszczyna
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2013
Pszczyna
Z wielkim bólem i żalem przyjęliśmy informację
o tragicznej śmierci
Agnieszki Wojtali
dziennikarki „Gazety PszczyÅ„skiejâ€.
Odeszła bardzo dobra dziennikarka,
niezwykle wrażliwa na ludzkie cierpienie i problemy,
wspaniały Człowiek.
Agnieszka na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Rodzinie, Najbliższym i Przyjaciołom
składamy wyrazy głębokiego współczucia, łącząc się w cierpieniu.
Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol,
PrzewodniczÄ…cy i Radni Rady Miejskiej w Pszczynie
oraz Pracownicy Urzędu Miejskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Patrycja
11 l
Ala
12 l
ewa
13 l
Gabi
13 l