Elżbieta Ciszewska-Cieślak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2013
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2013
Nowa Trybuna Opolska
Z żalem zawiadamiamy, że 19 sierpnia 2013 roku pożegnaliśmy na Cmentarzu w Łodzi, zmarłą 15 sierpnia 2013 roku Elżbietę Ciszewską-Cieślak Od 1976 roku nierozerwalnie związana była z województwem opolskim. Przez długie lata kierowała laboratorium w Prudniku, Białej Prudnickiej, Głogówku i Korfantowie. Przez 15 lat pełniła funkcję przewodniczącej Opolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej organizując liczne szkolenia i konferencje. Integrowała swoją pracą środowisko diagnostów laboratoryjnych. Wszystko co robiła nasycała swoją wielką osobowością. Żegnamy Cię Elu i dziękujemy za wszystkie wspólne lata. Diagności Laboratoryjni Województwa Opolskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna
6 l
Anna i Krzysztof
12 l
lucyna
12 l
Jerzy Piszka
12 l
Ola z rodziną
12 l
nieznajoma
12 l