20 04 2012
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.04.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.04.2012
Nowosci
20.04.2012 ODESZŁA Z NASZEGO GRONA, wspaniała farmaceutka, prawy człowiek, serdeczny przyjaciel. Była m.in. długoletnim Kierownikiem Apteki Radzieckiej, ostatnio Wykładowcą w Technikum Farmaceutycznym. Kochała swój zawód- kochała ludzi, zawsze gotowa pomóc każdemu. Dzisiaj żegnamy Cię z wielkim smutkiem i dziękujemy za całe dobro, które doświadczyliśmy od Ciebie. ODPOCZYWAJ W POKOJU mgr farm. MARIA RECA- MIKOŁAJCZAK Pogrzeb 25.04.2012 o godz. 12.00 w Kościele NMP w Toruniu Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia KOLEŻANKI FARMACEUTKI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia