ZDZISŁAW WOJCIECHOWSKI
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2012
Express Bydgoski
""Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,
Kto jeszcze mógł być z nami"."
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 sierpnia 2012 roku odszedł od nas
ZDZISŁAW WOJCIECHOWSKI
Wspaniały Nauczyciel i Wychowawca wielu pokoleń młodzieży, Ogromny Autorytet, szanowany Kolega
i Przyjaciel, Człowiek Wielkiego Serca, wyjątkowej skromności i życzliwości
ŻONIE, CÓRCE I SYNOWI
składamy wyrazy szczerego współczucia
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
Uczniowie, Pracownicy Administracji i Obsługi
III Liceum Ogólnokształcącego
im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy
i Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
osoba z grona uczniow
11 l