Z głębokim żalem zawiadamiamy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2008
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 października 2008 roku, odszedł od nas na zawsze, mój kochany MĄŻ, nasz najdroższy OJCIEC, TEŚĆ i DZIADEK. śp. ALBERT KULIK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 22 października 2008 roku o godzinie 14.00 mszą świętą w kościele pw. Świętego Mikołaja w Sulęcinie. Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Hania
17 l