Tomasz Dąbek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2013
Gazeta Pomorska
„Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być.” Z sercem przepełnionym żalem zawiadamiamy, że dnia 22.04.2013r. nagle zakończył swoje pracowite i pełne radości życie mój kochany Narzeczony śp. Tomasz Dąbek lat 26 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.04.2013r. o godz. 13.00 w kościele Św. Andrzeja Boboli w Sicienku. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Dąbrówce Nowej. Pogrążona w smutku Narzeczona z Rodziną
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. Kochamy wciąż za mało i stale za późno ...” Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 22.04.2013r. odszedł od nas nasz kochany Syn, Wnuk, Brat, Szwagier, Wujek, Siostrzeniec, Chrześniak i Kuzyn śp. Tomasz Dąbek lat 26 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.04.2013r. o godz. 13.00 w kościele Św. Andrzeja Boboli w Sicienku. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Dąbrówce Nowej. W smutku pogrążona Rodzina
„Człowiek umiera nie gotowy i niewykończony, w przypadkowym punkcie czasu i przestrzeni (...) nie dobiegłszy do żadnej mety, w połowie zdania niejako, bez kropki i wykrzyknika” Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że w tragicznych okolicznościach odszedł od nas nasz Przyjaciel „TOM” śp. Tomasz Dąbek Będzie nam brakowało Twojej niezwykłej energii, uśmiechu i spontaniczności. Tak trudno uwierzyć, że już się nie zobaczymy. Pogrążony w olbrzymim smutku zespół „Świat GSM”
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, wspierali nas słowami otuchy, nadesłali kondolencje oraz przygotowali i licznie uczestniczyli we Mszy św. i ceremonii pogrzebowej Śp. Tomasza Dąbek Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Współpracownikom, Sąsiadom oraz wszystkim tym których nie jesteśmy w stanie wymienić za złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Usług Pogrzebowych „ Dylewscy”. Wyrazy głębokiej wdzięczności i podziękowania składa Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ola
13 l
Monika Kubiak
13 l
Monika i Mirek
13 l
Anja
13 l
Ania
13 l
Marzena
13 l
Agnieszka
13 l
ELZBIETA
13 l
ktoś
13 l
Marzena
13 l
rodzina Świtała
13 l
yeti
13 l
B
13 l
spoczywaj w pokoju
13 l