Tomasz Dąbek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2013
Gazeta Pomorska

„Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być.” Z sercem przepełnionym żalem zawiadamiamy, że dnia 22.04.2013r. nagle zakończył swoje pracowite i pełne radości życie mój kochany Narzeczony śp. Tomasz Dąbek lat 26 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.04.2013r. o godz. 13.00 w kościele Św. Andrzeja Boboli w Sicienku. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Dąbrówce Nowej. Pogrążona w smutku Narzeczona z Rodziną

Plaża

„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. Kochamy wciąż za mało i stale za późno ...” Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 22.04.2013r. odszedł od nas nasz kochany Syn, Wnuk, Brat, Szwagier, Wujek, Siostrzeniec, Chrześniak i Kuzyn śp. Tomasz Dąbek lat 26 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.04.2013r. o godz. 13.00 w kościele Św. Andrzeja Boboli w Sicienku. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Dąbrówce Nowej. W smutku pogrążona Rodzina

„Człowiek umiera nie gotowy i niewykończony, w przypadkowym punkcie czasu i przestrzeni (...) nie dobiegłszy do żadnej mety, w połowie zdania niejako, bez kropki i wykrzyknika” Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że w tragicznych okolicznościach odszedł od nas nasz Przyjaciel „TOM” śp. Tomasz Dąbek Będzie nam brakowało Twojej niezwykłej energii, uśmiechu i spontaniczności. Tak trudno uwierzyć, że już się nie zobaczymy. Pogrążony w olbrzymim smutku zespół „Świat GSM”

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, wspierali nas słowami otuchy, nadesłali kondolencje oraz przygotowali i licznie uczestniczyli we Mszy św. i ceremonii pogrzebowej Śp. Tomasza Dąbek Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Współpracownikom, Sąsiadom oraz wszystkim tym których nie jesteśmy w stanie wymienić za złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Usług Pogrzebowych „ Dylewscy”. Wyrazy głębokiej wdzięczności i podziękowania składa Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

ola


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Kubiak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika i Mirek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anja


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marzena


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELZBIETA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ktoś


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marzena


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzina Świtała


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

yeti


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

B


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia