Stanisław Buczek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2013
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2013
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem żegnamy
Ś+P
Stanisława Buczka
zmarłego 12 maja 2013 roku.
Od 1968 r. zastępca dyrektora, a następnie przez ponad trzydzieści lat pełniący obowiązki dyrektora Zarządu Inwestycji Szkół Wyższych we Wrocławiu, byłej jednostki ówczesnego Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego. Sprawował efektywnie funkcję inwestora zastępczego dla nowo budowanych obiektów naukowo-dydaktycznych i socjalno-bytowych Politechniki, Uniwersytetu, Akademii Ekonomicznej oraz Akademii Rolniczej we Wrocławiu.
Stanisław Buczek był osobowością o ogromnej wiedzy, niespotykanie wysokim poziomie etycznym, a Jego relacje z innymi cechowała sumienność, życzliwość i wyrozumiałość. Zasłużył się wielce dla budownictwa ośrodków akademickich we Wrocławiu, a także w innych rejonach kraju.
Zachowamy Go trwale w naszej pamięci jako wybitnego człowieka, współpracownika i przyjaciela.
Zespół byłych pracownic i pracowników
Zarządu Inwestycji Szkół Wyższych we Wrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia