Czesław Bis
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2013
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2013
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Czesława Bisa, długoletniego pracownika Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Zapamiętamy Go jako oddanego i sumiennego pracownika oraz ciepłego i życzliwego człowieka.
Rodzinie i najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia
Dyrekcja i pracownicy Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina w Gdańsku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia