Odszedł d
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2011
Express Bydgoski
„Odszedł do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal, odpocząć po pracowitym życiu, zostawił smutek i żal”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 07.12.2011 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Ojciec, Dziadek i Teść
śp. Tadeusz Szot
lat 80
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 10.12.2011 r. o godz. 11.30 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Saperów - Jachcice.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążeni
Żona i Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia