Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 07.12.2011 r. zasnęła w Bogu nasza najukochańsza Babcia, Prababcia i Praprababcia
śp. Pelagia Skiba
lat 96
z domu Kranz
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 10.12.2011 r. o godz. 8.00 w kościele św. Piotra i Pawła.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia