Żyłem bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.03.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.03.2012
Express Bydgoski
„Żyłem, bo chciałeś, odszedłem, bo kazałeś”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.03.2012 r. odszedł od nas nasz kochany Ojciec, Teść, Dziadek, Szwagier i Wujek
śp. Benon Grabowicz lat 79
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.03.2012 r. o godz. 12.00 w kościele Chrystusa Króla przy ul. Stawowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy - Jary
Pogrążona w smutku Rodzina.
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia