ALODIA NITECKA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2012
Express Bydgoski
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 17.10.2012 zakończyła swoje pracowite i piękne życie nasza ukochana Mamusia, Żona, Babcia, Siostra i Ciocia
śp. ALODIA NITECKA
z domu Kania
lat 85
wieloletni pedagog i wychowawca młodzieży. Była wspaniałym, ciepłym i życzliwym człowiekiem o wielkim sercu. Bez Niej czujemy dzisiaj ogromną pustkę. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dn. 20.10.2012 (sobota) o godz. 12.00 w kościele pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Osielsku. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu w Osielsku
Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l