Ksiądz Piotr Ogrodowiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2009
Gazeta Lubuska

<p>23 listopada 2009 roku przedwcześnie zmarł śp. Ksiądz PIOTR OGRODOWIAK Obdarzony twórczą pasją, w rodzinnym Kożuchowie, potem w Paradyskim Seminarium Duchownym oraz ostatnio w środowisku gorzowskim, ze szczególną charyzmą ubogacał działalność Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Pogodny, zawsze gotowy do przyjścia z pomocą, kochany przez młodzież kapłan, miał wielki dar nawiązywania kontaktu z młodymi ludźmi i pozyskiwania ich do współpracy, między innymi w takich działaniach jak; charytatywna akcja KSM „Kożuchowianie – Kożuchowianom”, „Rekolekcje w Kajaku”, czy „Dni skupienia KSM”. Ksiądz Piotr każdego dnia wypełniał swoją misję posługi kapłańskiej w sposób godny podziwu. Słabość i cierpienie przyszły, gdy najbardziej potrzebna była Jego aktywność i zdrowie, właśnie teraz gdy mógłby się cieszyć owocami swego trudu. Żegnając młodego Kapłana pragnę podziękować wszystkim, którzy Go wspierali. Dziękuję lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim osobom z Wojewódzkiego Szpitala w Gorzowie Wielkopolskim, którzy nieśli pomoc Księdzu Piotrowi czyniąc wszystko, co było w ich mocy. Słowa współczucia kieruję do Rodziny Księdza Piotra, która z wielkim poświęceniem towarzyszyła mu w walce o pokonanie śmiertelnej choroby. Z wyrazami głębokiego żalu Helena Hatka Wojewoda Lubusk</p>

23 listopada 2009 roku przedwcześnie zmarł śp. Ksiądz PIOTR OGRODOWIAK Obdarzony twórczą pasją, w rodzinnym Kożuchowie, potem w Paradyskim Seminarium Duchownym oraz ostatnio w środowisku gorzowskim, ze szczególną charyzmą ubogacał działalność Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Pogodny, zawsze gotowy do przyjścia z pomocą, kochany przez młodzież kapłan, miał wielki dar nawiązywania kontaktu z młodymi ludźmi i pozyskiwania ich do współpracy, między innymi w takich działaniach jak; charytatywna akcja KSM „Kożuchowianie – Kożuchowianom”, „Rekolekcje w Kajaku”, czy „Dni skupienia KSM”. Ksiądz Piotr każdego dnia wypełniał swoją misję posługi kapłańskiej w sposób godny podziwu. Słabość i cierpienie przyszły, gdy najbardziej potrzebna była Jego aktywność i zdrowie, właśnie teraz gdy mógłby się cieszyć owocami swego trudu. Żegnając młodego Kapłana pragnę podziękować wszystkim, którzy Go wspierali. Dziękuję lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim osobom z Wojewódzkiego Szpitala w Gorzowie Wielkopolskim, którzy nieśli pomoc Księdzu Piotrowi czyniąc wszystko, co było w ich mocy. Słowa współczucia kieruję do Rodziny Księdza Piotra, która z wielkim poświęceniem towarzyszyła mu w walce o pokonanie śmiertelnej choroby. Z wyrazami głębokiego żalu Helena Hatka Wojewoda Lubusk

Plaża
<p>Ponieważ spodobał się Bogu, znalazł Jego miłość, i żyjąc wśród grzeszników, został przeniesiony. Mdr 4, 10 Z głębokim żalem i sercem przepełnionym nadzieją życia wiecznego, zawiadamiamy, że w dniu 23 listopada 2009 RP odszedł od nas do domu Ojca, po ciężkiej chorobie, w wieku 27 lat, śp. Ksiądz PIOTR OGRODOWIAK Uroczystości żałobne rozpoczną się dziś, 26 listopada 2009 roku w kościele pw. Chrystusa Króla w Gorzowie Wlkp. o godzinie 16.00 - Eksportacja i czuwanie modlitewne godzina 17.00 - Uroczysta Msza św. z udziałem kapłanów gorzowskich, pod przewodnictwem Ks.Infułata prof. Romana Harmacińskiego, ze Słowem Żałobnym Ks. Prałata Witolda Andrzejewskiego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 27 listopada 2009 roku w kościele pw. Matki Bożej Gromnicznej w Kożuchowie godzina 9.00 - Eksportacja i czuwanie modlitewne godzina 11.00 - Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Ks. dra Stefana Regmunta Rodzicom i Bratu składamy wyrazy współczucia i zapewniamy o modlitwie. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy otoczyli Ks. Piotra modlitwą, życzliwością oraz pomocą medyczną - zwłaszcza personelowi medycznemu Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Duszpasterze i Wspólnota Parafii pw. Chrystusa Króla w Gorzowie Wlkp.</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Kasia

KATARZYNA OLEJNIK


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie za życie. Dziękuję.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
JUSTYNA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Mordak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta N. z Inowrocławia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta z Inowrocławia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta z Inowrocławia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta z Inowrocławia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Inowrocławia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama śp.KRZYSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta z Inowrocławia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta z Inowrocławia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ania z gorzowa


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

łukasz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta z Inowrocławia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta z Inowrocławia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

(Bobowicko)


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa z Gorzowa


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta i Janek


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia