Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2011
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych. Kochaliśmy Cię wszyscy
Kochać Ciebie było łatwo, zapomnieć niemożliwe"
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 6 listopada 2011 r. zasnęła w Bogu Moja Kochana Szwagierka i Nasza Ciocia.
śp. Barbara Giersz
z domu Wawrzyniak
lat 78
Ceremonie pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w kaplicy na cmentarzu parafialnym św. Wincentego a' Paulo (Bielawki) w czwartek 10 listopada o godzinie 13.00
Pogrzeb bezpośrednio po mszy.
Hanka z Mamą oraz Ola i Andrzej z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia