Anna Sanok
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2009
Głos Wielkopolski
Jest nam niewymownie przykro, że Ania odeszła do nas w tak młodym wieku. Przekazujemy wyrazy szczerego współczucia Krystynie, Stefanowi, Kamili i Piotrowi Sanok. Pozostaje nam tylko zapewnić, że Ania pozostanie w naszych sercach na zawsze. Zarząd i Pracownicy Renault Antoninek Sp. z o.o.
Tak szybko odeszłaś, że aż trudno w to uwierzyć i ciężko się pogodzić. Zostawiłaś smutek, ból i tęsknotę. Wszystkim, którzy okazali nam serce, dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu naszej kochanej córki, siostry ś + p Anny Sanok lat 12 Księżom za odprawienie mszy św., Rodzinie, Pracownikom firmy, Władzom Gmin, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej, Wychowawczyni, Nauczycielom, Koleżankom i Kolegom z klasy 6, oraz pozostałym uczniom, sąsiadom, przyjaciołom, znajomym. Delegacjom: władz miasta Gniezna, władz samorządowych, koncernu Renault Polska, dealerom sieci dealerskiej Renault, kontrahentom, firm ubezpieczeniowych, banków współpracujących, Cechu Rzemiosła; wszystkim współpracującym klientom, za wspólną modlitwę, złożone kwiaty, znicze, liczne intencje mszalne, jak również firmie Rosiński, za pomoc w organizacji pogrzebu. Serdecznie dziękują Rodzice z rodzeństwem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
ula
12 l