Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2011
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać byłabyś jeszcze z nami"
Odeszłaś od nas fizycznie - z serc nigdy
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 4 października 2011 r. odeszła od nas Najukochańsza Żona, Mamusia, Teściowa, Babcia, Córka, Siostra, Szwagierka i Ciocia
Śp.
mgr ELŻBIETA KOBYŁECKA
z domu Pudlak
lat 58
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 8 października 2011 r. o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy kościoła p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego.
Pogrążony w smutku
Mąż z Synami i Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia