Tadeusz Kłos
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Chodzieżanin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Chodzieżanin
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Pana Tadeusza Kłosa
Radnego Rady Miejskiej w Chodzieży,
wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży,
dobrego i życzliwego człowieka.
Rodzinie i bliskim przekazuję serdeczne wyrazy współczucia.
Burmistrz Miasta Chodzieży
Jacek Gursz
Z bólem zawiadamiamy,
że w dniu 24 lutego 2010 roku, w wieku 71 lat, odszedł od nas
Pan Tadeusz Kłos
Radny Rady Miejskiej w Chodzieży.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Jego wkład w rozwój chodzieskiej oświaty pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Przewodniczący wraz z Radnymi
Rady Miejskiej w Chodzieży
Pożegnaliśmy naszego Przyjaciela,
wieloletniego dyrektora SP nr 1 w Chodzieży
Pana Tadeusza Kłosa
Pozostanie zawsze w naszej pamięci!
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży
,,Nie umiera ten, kto trwa w naszych sercach"
Składamy serdeczne podziękowanie
Burmistrzowi Miasta Chodzieży Jackowi Gurszowi,
Księdzu Proboszczowi parafii pw. św. Floriana,
Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1,
oficjalnym delegacjom, Przyjaciołom, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom
oraz
Wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie i ceremonii pogrzebowej
śp. Tadeusza Kłosa
dzielili smutek i żal, złożyli kwiaty oraz intencje mszalne.
Pogrążona w żalu rodzina
Z poruszeniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Tadeusza Kłosa
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
głębokie wyrazy współczucia
składają w imieniu Społeczności oraz Rady Powiatu Chodzieskiego
Przewodniczący Rady oraz Starosta Chodzieski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wojciech Rosół
16 l
Bogdan Horowski
16 l