Jerzy Kosowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2013
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
ś. + p.
Prof. dr. hab. n. med. Jerzego Kosowicza

który 16 czerwca br. po długiej i ciężkiej chorobie
odszedł od nas do wieczności.

Opuścił nas Człowiek wielkiej dobroci i życzliwości,
darzony głębokim szacunkiem wspaniały lekarz, nauczyciel, wychowawca i uczony światowej sławy.

Pozostawił nas w smutku, ale zarazem z uczuciem dumy, że mogliśmy
z Jego wielkiej wiedzy, dobroci i serdeczności korzystać.
Pamięć o Jego wybitnych zasługach w tworzeniu oraz rozwoju endokrynologii polskiej i światowej zostanie w nas na zawsze.

Zespół Katedry i Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Plaża

Wyrażamy głęboki smutek

z powodu śmierci

ś + p

Prof. zw. dr. hab. n. med. Jerzego Kosowicza

wybitnego lekarza, endokrynologa, naukowca,

nauczyciela kilku pokoleń studentów i lekarzy.

Zarząd i Członkowie

Oddziału Wielkopolskiego

Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.06.2013 r. zasnął w Panu
opatrzony sakramentami świętymi kochany Brat
ś + p
Jerzy Kosowicz
Prof. dr hab. n. med.
Msza św. pogrzebowa odbędzie się w piątek 21.06.2013 r. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Kościelnej o godz. 11.30, a pogrzeb tego samego dnia w kaplicy cmentarnej Junikowo, o godz. 13.10.
Z głębokim żalem, smutkiem i miłością żegnają
bracia Janusz i Krzysztof z Rodzinami

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 16 czerwca 2013 roku zmarł
prof. zw. dr hab. n. med. Jerzy Kosowicz
światowej sławy endokrynolog, twórca współczesnej endokrynologii
klinicznej oraz pionier radioimmunologii, zasłużony nauczyciel akademicki, wychowawca wielu pokoleń lekarzy i kadry naukowej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dobry lekarz i życzliwy człowiek.
Za swą działalność Zmarły został odznaczony Krzyżem Komandorskim
Orderu Odrodzenia Polski.
Rodzinie Pana Profesora
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich I i II,
Wydziału Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dzięki Panu Profesorowi człowiekowi zwyczajnego w życia dziękuję że zostałem normalnym cieszącym się życiem człowiekiem

Władysław Cymilinski Stobnica


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
l kunkel dawna pacjentka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wdzięczny pacjent pana profesora Władysław


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolanta Lisek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ewa lisek kapczyńska


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marian Krawczyński


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MARIA OLEJNICZAK


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rafał były pacjent


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Poznań


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Pajdowska-​Lublin


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Leszek Sowiński


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

była pacjentka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

I.R.A.​Stangierscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pielęgniarki oddziału d2


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia